Newsletter

Kontakt

Facebook

Google+

Medikar Opole - Strona główna

Firma Medikar świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie domowej opieki nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi oraz dziecmi na terenie województwa Opolskiego.
Oferta powstaje na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem, będącego jednocześnie diagnozą jego potrzeb. Po rozmowie ustalany jest wraz z klientem kompleksowy zakres usług oraz wybierane są dni opieki.
Usługi opiekuńcze składają się szeregu poszczególnych czynności, które w zależności od potrzeb,stanu zdrowia i okoliczności mogą przybierać rożną formę. Dokładamy wszelkich starań by pomóc naszym podopiecznym w czynnościach codziennych, począwszy od zakupów, przygotowania posiłków, pomocy w utrzymaniu czystości w mieszkaniu, poprzez dotrzymywanie towarzystwa oraz pomoc w kontakcie z lekarzami, specjalistami, rehabilitantami.
Ze względu na coraz bardziej zaawansowane choroby seniorów zwykła empatia,zrozumienie,czułość ,pracowitość i sprawność fizyczna nie wystarczą.
Liczy się doświadczenie w opiece nad chorym oraz fachowa wiedza. Dlatego prawdziwym skarbem są Nasze wykwalifikowane pielęgniarki oraz opiekunowie.

Medikar opieka nad osobami starszymi - www.medikar.opole.pl

 Cel:

  • Stworzenie witryny przedstawiającej ofertę firmy Medikar działającej na terenie województwa opolskiego.
  • Budowa w internecie wizerunku partnera godnego zaufania.

Zakres Prac:

  • Przygotowanie projektu graficznego.
  • Konfiguracja CMS.