Newsletter

Kontakt

Facebook

Google+

Tworzone przez nas strony charakteryzują się przejrzystością, funkcjonalnością oraz elementami które zapadają w pamięci klienta. Są łatwa w obsłudze dla administratora strony (właściciela lub pracownika firmy).

Naszą pracę zawsze zaczynamy od zapoznania się z branżą, oczekiwaniami oraz preferencjami Klienta, a także omówieniem funkcjonalności i wyglądu przyszłej strony. Tworzona strona od początku będzie optymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. Każda strona budowana jest na bazie systemu zarządzania treścią (CMS), co umożliwi łatwą obsługę oraz ewentualną rozbudowę. Aktualnie strony internetowe wykonujemy zgodnie z koncepcją RWD (Responsive Web Design), których układ dopasowuje się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Dzięki temu są czytelne oraz proste w obsłudze.

Jakie strony tworzymy?

  • Strony wizytówki –  zawierające główne dane firmy oraz informacje o ofercie.
  • Strony firmowe –  z rozbudowaną strukturą z przemyślanym układem oraz wyeksponowaną ofertą firmy.
  • Portale internetowe – wielofunkcyjne strony z wieloma modułami.

 Jak tworzymy nasze strony?

  1. Zaczynamy od wyboru domeny czyli adresu strony internetowej, doradzimy jaką domenę najlepiej wybrać (w przypadku jej braku) i zarejestrujemy ją. To właśnie dzięki temu adresowi klienci będą mogli odwiedzać Państwa nową stronę.
  2. Następnie zajmiemy się układem, funkcjonalnościami oraz wyglądem strony internetowej, tak aby przyszła strona była przejrzysta i przyjazna dla użytkowników. Należy pamiętać że każda strona jest Państwa wizytówką i podstawowym źródłem informacji.
  3. Kolejny krok to stworzenie zgodnie z koncepcją RWD oraz wcześniejszymi ustaleniami gotowej strony internetowej. Opartej na wygodnym systemie zarządzania treścią (CMS) oraz zoptymalizowanej pod kątem wyszukiwarek. 
  4. Jednym z ostatnich kroków to wybór usługi hostingowej (serwera o określonych parametrach na którym znajduje się strona). Zajmiemy się kompleksowo utrzymaniem zasobów strony, poczty oraz konta ftp. 
  5. Na koniec przeszkolimy wyznaczone osoby z obsługi systemu zarządzania treścią (CMS), tak aby Państwo mogli bez przeszkód samodzielnie wprowadzać zmiany w opisach, dodawać nowe artykuły czy oferty promocyjne. Jeżeli będą Państwo zainteresowani to my możemy zająć się prowadzeniem całej strony internetowej oraz innych serwisów społecznościowych.

Natomiast jeżeli mają już Państwo swoją stronę www ale nie jesteście zadowoleni z jej wyglądu czy funkcjonalności proszę do nas napisać pomożemy. Oferujemy usługi z zakresu optymalizowania oraz pozycjonowania  stron, zajmujemy się również szeroko pojętym marketingiem internetowym, który pomoże Ci odnieść sukces!

Projektowanie_stron_internetowych

 

 

Aktualnie strony internetowe wykonujemy zgodnie z koncepcją RWD (Responsive Web Design), których układ dopasowuje się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Dzięki temu strona wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

 

 

 

Przykładowe realizacje
______

Zobacz co już zrobiliśmy.

Fanpage Torty Gosi Prudnik

Strona główna fanpage Tory Gosi

Fanpage Torty Gosi poświęcony pięknym wyrobom cukierniczym Pani Małgorzaty. 

www.fb.com/torty.gosi

MEDICOM Przychodnia Komprachcice

Przychodnia Komprachcice MEDICOM

Przychodnia Medicom jest miejscem współpracy lekarzy medycyny rodzinnej, ogólnej, chorób wewnętrznych i pediatrii oraz specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, ortopedii, radiologii, kardiologii, neurologii, laryngologii, diabetologii, medycyny pracy oraz medycyny sportu. Posiadamy ponadto wysoko wykwalifikowany personel medyczny złożony z doświadczonych pielęgniarek środowiskowych, położnej środowiskowej, pielęgniarki w środowisku nauczania i wychowania, a także nowoczesne zaplecze do badań diagnostycznych i laboratoryjnych.
Zapewniamy pełne usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej nad dorosłymi, młodzieżą i dziećmi oraz kobietą w ciąży i połogu.

MEDICOM Przychodnia Komprachcice - www.medicom.info

Lokalna Grupa Rybacka Opolszczyzna Opole

Strona główna

Nowoczesny, funkcjonalny, użyteczny, dostosowany do konkretnych wymagań portal internetowy dla Lokalnej Grupy Rybackiej Opolszczyzna.

www.lgropolszczyzna.pl