Newsletter

Kontakt

Facebook

Google+

Strony internetowe

Przychodnia Komprachcice MEDICOM

Przychodnia Medicom jest miejscem współpracy lekarzy medycyny rodzinnej, ogólnej, chorób wewnętrznych i pediatrii oraz specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, ortopedii, radiologii, kardiologii, neurologii, laryngologii, diabetologii, medycyny pracy oraz medycyny sportu. Posiadamy ponadto wysoko wykwalifikowany personel medyczny złożony z doświadczonych pielęgniarek środowiskowych, położnej środowiskowej, pielęgniarki w środowisku nauczania i wychowania, a także nowoczesne zaplecze do badań diagnostycznych i laboratoryjnych.
Zapewniamy pełne usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej nad dorosłymi, młodzieżą i dziećmi oraz kobietą w ciąży i połogu.

MEDICOM Przychodnia Komprachcice - www.medicom.info

Strona główna

Biuro Rachunkowe "Optiva" od początku działalności koncertuje się na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych.
Do pracy wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne, zaawansowane programy księgowo-kadrowe oraz współpracują ze specjalistami z dziedziny finansów i prawa.

www.optiva-biuro.pl

Medikar Opole - Strona główna

Firma Medikar świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie domowej opieki nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi oraz dziecmi na terenie województwa Opolskiego.
Oferta powstaje na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem, będącego jednocześnie diagnozą jego potrzeb. Po rozmowie ustalany jest wraz z klientem kompleksowy zakres usług oraz wybierane są dni opieki.
Usługi opiekuńcze składają się szeregu poszczególnych czynności, które w zależności od potrzeb,stanu zdrowia i okoliczności mogą przybierać rożną formę. Dokładamy wszelkich starań by pomóc naszym podopiecznym w czynnościach codziennych, począwszy od zakupów, przygotowania posiłków, pomocy w utrzymaniu czystości w mieszkaniu, poprzez dotrzymywanie towarzystwa oraz pomoc w kontakcie z lekarzami, specjalistami, rehabilitantami.
Ze względu na coraz bardziej zaawansowane choroby seniorów zwykła empatia,zrozumienie,czułość ,pracowitość i sprawność fizyczna nie wystarczą.
Liczy się doświadczenie w opiece nad chorym oraz fachowa wiedza. Dlatego prawdziwym skarbem są Nasze wykwalifikowane pielęgniarki oraz opiekunowie.

Medikar opieka nad osobami starszymi - www.medikar.opole.pl

Strona główna

Producent lakierowanych frontów meblowych w tym m. in.
- lakierowanie frontów MDF w połysku, macie i półmacie,
- lakierowanie frontów fornirowanych,
- malowaniem szkła.

www.emilak.pl

Strona główna

Strona poświęcona tematyce zdrowia ze szczególnym naciskiem na "dietę" (produkty spożywcze które spożywamy), alergię oraz badania diagnostyczne. Staramy się tworzyć przydatne w życiu codziennym tabele, spisy oraz aplikacje na urządzenia mobilne.

www.wdobrymzdrowiu.pl

Strona główna

Przychodnia MEDICA zapewnienie pacjentom profesjonalną, życzliwą opiekę medyczną w zakresie: stomatologii, diagnostyki laboratoryjnej oraz poradni chirurgiczno-onkologicznej.

www.medicaolesno.pl

Strona główna

Jagiellońska 38 kamienica w centrum Katowic w której mieści się kompleks mieszkań pod wynajem. Mieszkania skierowane są do osób dojrzałych ceniących sobie wygodę i komfort. Oprócz mieszkań świadczonych jest szereg dodatkowych usług: obsługa medyczna, dietetyk, siłownia, sala relaksacyjna.

www.jagiellonskakamienica.pl

Strona główna

Laboratorium Loma oferuje kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

www.loma.opole.pl